Konferencja podsumowująca projekt „Kampania edukacyjna STOP SMOG”

czwartek 9.11.2017

Stop smogInstytut Ochrony Środowiska-Państwowy Instytut Badawczy serdecznie zaprasza na konferencję podsumowującą Projekt „Kampania edukacyjna STOP SMOG”, realizowany we współpracy z norweskim partnerem Green Business Norway, a współfinansowaną ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014 w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej na poziomie Programu Operacyjnego PL04. Patronat honorowy nad konferencją objął Minister Środowiska. Konferencja odbędzie się 18 listopada 2017 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, przy ul. Droga Starotoruńska 3. Dojazd autokarem do Torunia zapewni IOŚ-PIB. Szczegóły dotyczące godziny i miejsca odjazdu przekażemy studentom po zarejestrowaniu swojego udziału przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej www.ios.gov.pl w zakładce „Aktualności”. Przy rejestracji konieczne podanie nazwy uczelni, wówczas będziemy mieli ze studentami stały kontakt.

Agenda