Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Agnieszki Kiersnowskiej

piątek 5.01.2018

Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uprzejmie informują o publicznej obronie rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Agnieszki Kiersnowskiej p.t.: „Wpływ czynników chemicznych i termomechanicznych na właściwości georusztu jednokierunkowego PEHD”.
Obrona rozprawy odbędzie się przed Komisją Doktorską 17 stycznia 2018 roku o godzinie 12:15 w Audytorium II Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159.
Promotorzy: dr hab. inż. Eugeniusz Koda, prof. nadzw. SGGW w Warszawie, dr hab. inż. Wojciech Fabianowski – Politechnika Warszawska.
Recenzenci: prof. dr hab. inż. Urszula Domańska-Żelazna – Politechnika Warszawska i dr hab. inż. Adam Bolt, prof. nadzw. Politechniki Gdańskiej.
Z pracą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Głównej SGGW w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 161.
Ponadto rozprawa doktorska jest dostępna u Sekretarza Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159, pok. 151, a recenzje na stornie internetowej Wydziału.