Studencka Konferencja Euroligi 2018 w Wageningen University & Research

poniedziałek 4.06.2018
Zapraszamy Studentów SGGW na doroczną konferencję Euroleague for Life Sciences- ELLS.
Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji ELLS i zaprezentować swoją pracę naukową (np. dyplomową) na międzynarodowym forum zgłoś się już teraz! Termin na przesyłanie abstraktów upływa 15 czerwca 2018 r.
Wageningen University & Research, Holandia w dniach 9 – 10 listopada 2018 roku będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji naukowej zaadresowanej do Studentów dziesięciu uczelni przyrodniczych z całego świata, zgrupowanych w organizacji nazywanej EUROLIGĄ
(ELLS – Euroleauge for Life Sciences)
Szczegółowe informacje dostępne w niżej podanych linkach:
Każdy student SGGW może wziąć udział w tym wydarzeniu*. Wystarczy, że opisze swoją pracę (np. pracę dyplomową: licencjacką, inżynierską, magisterską albo badanie przeprowadzone w ramach koła naukowego) i wyśle abstrakt.
Na konferencji można przedstawić wyniki w formie ustnej prezentacji lub posteru. Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowym bonusem jest również możliwość otrzymania punktów do stypendium naukowego. Cała konferencja ma charakter międzynarodowy, dlatego prowadzona będzie wyłącznie w języku angielskim.
Tegoroczne hasło przewodnie konferencji brzmi:
„LIFE SCIENCES: LOOKING ACROSS DISCIPLINES”
Subthemes:
- Biobased Solutions
- From Field to Fork
- Global One Health
- Humans & Nature
- Metropolitan Solutions
Konferencja to nie tylko szansa na poznanie innowacyjnych pomysłów, ale również osobista wymiana doświadczeń ze studentami i profesorami z najlepszych uczelni przyrodniczych na świecie. To także szansa na niezapomniane przeżycia i nowe międzynarodowe znajomości.
Jak rozpocząć przygotowania?
Po pierwsze zadecydować, czy chcesz zaprezentować wyniki w formie ustnej prezentacji czy posteru.
Następnie należy zarejestrować się na stronie i przesłać abstrakt (czyli ogólny zarysu projektu wg instrukcji
Termin na nadsyłanie abstraktów upływa 30 czerwca 2018.
*Warunki uczestnictwa:
  • konferencja jest przeznaczona dla studentów posiadających status studenta SGGW w roku akademickim 2018/2019.
  • w konferencji mogą brać również udział studenci I-ego roku studiów doktoranckich.
Wyniki ostatecznej selekcji będą opublikowane pod koniec sierpnia 2018 r.
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Relacje z minionych konferencji ELLS:
Rok 2013, BOKU- Wiedeń (str. 42)
Rok 2014, SGGW- Warszawa (str. 36)