Akcja promocyjna na kalkulatory naukowe Casio dla przyjętych na studia na WBiIŚ w r. ak. 2017/2018

czwartek 7.06.2018

Casio_SGGW_306x700

Kandydaci przyjęci na studia na rok akademicki 2018/19 mogą skorzystać z oferty specjalnej na zakup kalkulatora naukowego. Kalkulatory naukowe oraz graficzne są obowiązkową pomocą naukową na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska. Dzięki naszym staraniom kandydaci przyjęci na studia mogą zakupić najwyższej klasy kalkulator naukowy Casio Classwiz FX 991 CEX w specjalnej cenie 111 zł brutto w wybranych księgarniach PWN. Szczegóły promocji poniżej.

Czas trwania akcji: 1.06.2018–1.11.2018

Z promocji można skorzystać w wybranych księgarniach PWN:

• Księgarnia PWN – gmach główny biblioteki SGGW, Nowoursynowska 161, Warszawa,
    księgarnia otwarta jedynie w trakcie roku akademickiego (zamknięte w okresie lipiec–wrzesień)
  • Księgarnia PWN, Krakowskie Przedmieście 62, Warszawa
    księgarnia otwarta przez cały rok, także w wakacje.

Zakup kalkulatora w cenie promocyjnej 111zł możliwy jest po okazaniu potwierdzenia o przyjęciu na studia na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW.
Na początku roku akademickiego studenci pierwszego roku będą mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach wprowadzających do obsługi kalkulatora naukowego Casio Claswizz FX 991 CEX.

Kalkulatory Classwiz to:

• szybszy procesor i dwa razy większa pamięć niż w innych modelach,
  • 552 funkcje, w tym: statystyka, całki, systemy liczbowe, operacje na wektorach i kątach, notacja inżynierska, 47 stałych fizycznych, 40 konwersji jednostek i arkusz kalkulacyjny,
  • intuicyjna i szybka obsługa,
  • czytelny i pojemny ekran wysokiej rozdzielczości, który wyświetla jeszcze więcej matematycznych symboli i formuł
  • ikonowe menu szybko przełączające między trybami pracy,
  • przenoszenie wyników kalkulatora na smartfon lub tablet za pomocą kodów QR.

Pełną informacja o zakresie funkcji kalkulatorów znajdziesz na stronie www.kalkulatory.pl.

Informację o promocji znajdziesz także tutaj:

Facebook logo kalkulatorypl WWW: www.kalkulatory.pl