Informacja dla studentów I roku wszystkich kierunków studiów stacjonarnych na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska

środa 26.09.2018

1. Wydawanie legitymacji studenckich i podpisywanie umów odbywać się będzie od 1 października od godziny 10:00 (w godzinach pracy dziekanatu http://wbis.sggw.pl/student/dziekanat/):
  • pokój nr 143- kierunki Budownictwo i Inżynieria Środowiska
  • pokój nr 142- kierunki Inżynieria i Gospodarka Wodna oraz Ochrona Środowiska

Warunkiem odebrania legitymacji będzie dostarczenie, najpóźniej w momencie odbioru dokumentów, potwierdzenia przyjęcia na studia, które zostało wysłane przez Komisję Rekrutacyjną na adresy domowe każdego z nowoprzyjętych studentów.

1. Wydziałowa Inauguracja Roku Akademickiego 2018/19 odbędzie się 2 października 2018r. (wtorek) o godz. 15.00 w Auli Kryształowej, ul. Nowoursynowska 166. Dla studentów I roku obecność obowiązkowa.