III Konferencja naukowa „Geomorfologia stosowana – procesy naturalne i aktywowane”

poniedziałek 17.12.2018

III Konferencja naukowa

„Geomorfologia stosowana – procesy naturalne i aktywowane”

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Konferencji naukowej Geomorfologia stosowana – procesy naturalne i aktywowane, która odbędzie się Chęcinach 5-7 czerwca 2019 r.

Organizatorami konferencji są Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie, Stowarzyszenie Geomorfologów Polskich oraz Wydział Geologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Celem konferencji jest kontynuacja wymiany poglądów oraz osiągnięć naukowych środowiska geomorfologów i przedstawicieli innych obszarów nauki oraz praktyki (geologów, geologów inżynierskich i geotechników, hydrogeologów, hydrologów, biologów, gleboznawców i geochemików, geofizyków, specjalistów gospodarki wodnej i budownictwa wodnego, inżynierii i ochrony środowiska, archeologów, planistów i innych).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie WWW konferencji pod adresem http://geomorf2019.kg.sggw.pl/ oraz w KOMUNIKACIE 1.

Komunikat 1

Karta zgłoszeniowa