Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Jana Zawitkowskiego

piątek 13.09.2019

Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa i Inżynierii  Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uprzejmie informują o publicznej obronie rozprawy doktorskiej Pana mgr. Jana Zawitkowskiego p.t.: „Analiza stanu ekologicznego terenu rolniczego na obszarze Doliny Dolnego Sanu”.

Obrona rozprawy odbędzie się przed Komisją Doktorską 25 września 2019 r. o godzinie 12:15 w Audytorium II Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159.

Promotor: dr hab. inż. Bogumiła Pawluśkiewicz, prof. SGGW

Promotor pomocniczy: dr inż. Joanna Jarmuł-Pietraszczyk- SGGW

Recenzenci: prof. dr. hab. inż. Magdalena Jaworska – Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, dr hab. inż. Ryszard Staniszewski – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Z pracą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Głównej SGGW w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 161.

Ponadto rozprawa doktorska jest dostępna u Sekretarza Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159, pok. 151, a recenzje na stornie internetowej Wydziału.