photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Nagrody w czwartej edycji konkursu prezydenta m.st. Warszawy i Muzeum Warszawy na najlepsze prace magisterskie i doktorskie związane z tematyką rozwoju społeczno-gospodarczego stolicy

środa 30.10.2019


Wręczono nagrody w czwartej edycji konkursu prezydenta m.st. Warszawy i Muzeum Warszawy na najlepsze prace magisterskie i doktorskie związane z tematyką rozwoju społeczno-gospodarczego stolicy. Wśród nagrodzonych „Nagrodą Prezydenta” znalazły się prace napisane pod kierunkiem pracowników Instytutu Inżynierii Środowiska.

Konkurs, który do zeszłego roku nazywał się „Dyplomy dla Warszawy”, ma na celu wspieranie zainteresowania młodych badaczy i badaczek rozwojem miasta, a także zaangażowanie ich do współtworzenia jego tożsamości. Jest to wyróżnienie najciekawszych projektów dotyczących Warszawy, prac podejmujących i rozwiązujących problemy trapiące miasto. Uroczysta gala, w której wziął udział m.in. rektor SGGW prof. dr hab. W. Bielawski, odbyła się 22 października w Muzeum Woli.
W kategorii prac magisterskich wyróżnienie otrzymała Agnieszka Przeciszowska (Załuska) za pracę „Wpływ budżetu partycypacyjnego na przestrzeń publiczną Warszawy” napisaną pod kierunkiem dr inż. Joanny Dudek-Klimiuk z Katedry Architektury Krajobrazu.

Podsumowanie i wnioski z pracy

W kategorii prac doktorskich wyróżniono dr Karolinę Wlazło-Malinowską za pracę „Światło jako instrument kształtowania nocnego krajobrazu miasta”, której promotorem był dr hab. Jeremi T. Królikowski z Katedry Sztuki Krajobrazu.

Link do pracy: https://sgw0.bg.sggw.pl/exlibris/aleph/a22_1/apache_media/1TM2IRVSNLHLSXA95MYBKQ8UTT9JUN.pdf


Brak komentarza

Brak komentarza.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Copyright © 2009 – . Wordpress Theme developed by Web Hosting Fan.


Zaloguj się
Administrator strony