Komunikat dotyczący sytuacji wynikającej z wystąpienia przypadków koronawirusa SARS-CoV-2

piątek 28.02.2020

W związku ze stałym wzrostem liczby zachorowań we Włoszech i w krajach azjatyckich wywołanych koronawirusem SARS-CoV-2, zalecamy stosowanie się do oficjalnych komunikatów Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS), które na bieżąco są publikowane także na stronie internetowej naszej Uczelni.
Studentom i doktorantom, którzy po semestrze zimowym bieżącego roku akademickiego przebywali zarówno we Włoszech, w szczególności w regionach: Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum, jak i w krajach azjatyckich, nawet jeżeli nie mieli kontaktów z osobami chorymi, zaleca się pozostanie w miejscu zamieszkania przez 14 dni.

Pełna treść kompunikatu SGGW

Apel MSZ i informacje GIS w związku z wystąpieniem koronawirusa