Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Anny Miszkowskiej

wtorek 16.06.2020

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uprzejmie informują o publicznej obronie rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Anny Miszkowskiej pt.: „Wpływ kolmatacji mechanicznej na warunki przepływu wody w filtrach geosyntetycznych”.

Obrona rozprawy odbędzie się przed Radą Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport 24 czerwca 2020 r. o godzinie 12.15 w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 166.

Promotor: prof. dr hab. inż. Eugeniusz Koda – SGGW.

Promotor pomocniczy: dr inż. Zygmunt Krzywosz SGGW.

Recenzenci: dr. hab. inż. Jolanta Dąbrowska, prof. Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, dr hab. inż. Zygmunt Kurałowicz, prof. Politechniki Gdańskiej.

Z pracą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Głównej SGGW w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 161.

Ponadto rozprawa doktorska jest dostępna w pokoju 115 Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159, a recenzje na stornie internetowej Wydziału.